+48 667 666 053

Wózki widłowe wynajem

Wynajem wózków widłowych

Wymagania związane z ciągłym wzrostem wydajności prac wymuszają na firmach inwestycje w coraz lepszy sprzęt i technologie. Tym z Państwa, którzy potrzebują natychmiastowego wsparcia w pracach związanych z transportem bliskim, oferujemy wynajem wózków widłowych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży gwarantujemy naszym klientom zawsze profesjonalną obsługę, doradztwo oraz zachęcające ceny – dzięki nam zrealizowanie potrzebnych usług będzie jeszcze łatwiejsze!

Prowadzimy wynajem wózków widłowych w dwóch formach:

 • wynajem krótkoterminowy – skierowany jest szczególnie do tych firm, które potrzebują wózków widłowych do realizacji jednostkowych zleceń. W przypadku sporadycznych przeładunków oferujemy Państwu wózek dopasowany do ich typu, aby prace przebiegały szybko i sprawnie. Dostarczamy wózki widłowe na wynajem z pełnym oprzyrządowaniem – gotowe do pracy. Wynajmem krótkoterminowym określamy usługi świadczone na maksymalnie 3 miesiące
 • wynajem długoterminowy – oferujemy tym firmom, które potrzebują dostępu do sprzętu przez dłuższy niż 3 miesiące okres. To najlepsza alternatywa dla kupna wózka dla tych firm, które potrzebują go do prowadzenia prac sezonowych. W tym przypadku naszym klientom proponujemy także usługę skierowania naszego pracownika z niezbędnymi uprawnieniami do wykonania prac transportowych. W ten sposób nie muszą Państwo tworzyć dodatkowo nowego stanowiska pracy i ponosić związanych z tym kosztów

  Dostarczamy wózki widłowe transportem własnym w miejsce wyznaczone przez klienta. Przy wynajmie mogą Państwo określić, jaki typ wózka jest potrzebny, albo dopasowaniem optymalnego modelu zajmą się nasi pracownicy. Oferujemy także dopasowane ogumienie do wózka widłowego w zależności od tego, na jakiej nawierzchni będzie on wykorzystywany.

  Wynajem wózków widłowych oferujemy także tym klientom, którzy w najbliższym czasie planują zakupić wózek widłowy, ale chcieliby zapoznać się bliżej ze sprzętem różnych marek. W ten sposób można dokładnie zapoznać się z jego specyfiką i sprawdzić, czy będzie on sprzętem spełniającym wymagania i oczekiwania firmy.

  Dzięki naszym usługom wynajmu wózków widłowych nie muszą Państwo ponosić znacznych kosztów związanych z ich zakupem oraz dodatkowo angażowaniem nowych pracowników. Wynajem jest atrakcyjną kosztowo alternatywą, która pozwala na uzyskanie wysokich oszczędności, ale jednoczenie nie wywołuje braków w zapleczu transportowym firmy. Taką formę współpracy kierujemy głównie do tych klientów, którzy nie mogą pozwolić sobie na inwestycję w wózek widłowy lub w ich przypadku byłby to zakup nieopłacalny. Nasza oferta stanowi szczególnie korzystne wsparcie dla nowych i mniejszych firm, które nie mogą pozwolić sobie na taki wydatek.

  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

 • ZAKUPWYNAJEMSERWIS NOWYUŻYWANY LPGDIESELELEKTRYCZNY PNEUMATYCZNE
  SUPERELASTYCZNE