+48 667 666 053

Używane wózki widłowe


Szczegółowe dane techniczne oferowanych przez nas wózków znajdziecie Państwo w naszej bazie wózków używanych

 

Markowy wózek używany widłowy w cenie nowego gorszej firmy

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż i remonty wózków widłowych zarówno renomowanych firm jak i tych o niższym standardzie. Możemy stwierdzić, że nowy wózek widłowy firmy mniej popularnej niekoniecznie jest gorszy od używanego wózka widłowego renomowanej firmy .

Ocena stanu technicznego wózka

Nasi doświadczeni rzeczoznawcy są w stanie poprawnie określić stan techniczny wózka używanego . Wstępna analiza pozwala nam stwierdzić jaki jest poziom zużycia wózka . Kwalifikujemy czy analizowany wózek będzie można poddać obsłudze serwisowej , ewentualnemu remontowi czy może nie nadaje sie do dalszego użytku. Ocena zużycia elementów wózka widłowego pozwala nam zaplanować przyszłe prace serwisowe

Podstawowe czynnosci serwisowe przed zakupem

Przed sprzedażą na życzenie klienta przeprowadzzamy wszystkie prace modernizacyjne jak i podstawowe czynności serwisowe. Wyposażamy podnosnik w nowe i tylko orginalne części które są wymagane przez dokumentacje techniczno-serwisową producenta.

Gwarancja naprawy serwisowej

Na wykonane przez nas prace serwisowe udzielamy gwarancji. Oprócz prac technicznych możemy również przeprowadzić kontrolę dopuszczenia do użytku ( badania UDT).Po zakończeniu okresu gwarancyjnego naprawy, prowadzimy równieź obsługę poserwisową.

ZAKUPWYNAJEMSERWIS NOWYUŻYWANY LPGDIESELELEKTRYCZNY PNEUMATYCZNE
SUPERELASTYCZNE

Krakowska 94,
34-120 Andrychów
Sprzedaż i wynajem wózków widłowych:
tel. +48 667 666 053

Połczyńska 106B
01-304 Warszawa
tel. +48 667 666 053