+48 667 666 053

Serwis wózków widłowych.

Serwis wózków widłowych

Nawet najlepsze wózki widłowe wymagają z czasem profesjonalnego serwisu – ich części zużywają się podczas codziennej eksploatacji, a drobne usterki pogłębiają się podczas intensywnego użytku. W takich przypadkach nie warto zabierać się za naprawy samodzielnie. Lepiej powierzyć je specjalistom w tej dziedzinie, którzy do sprawy podejdą profesjonalnie.

Nasz serwis wózków widłowych  specjalizuje się w naprawach wózków  renomowanych firm jak Komatsu , Nisan , Toyota. Ze względu na powszechne używanie tańszych wózków widłowych prowadzimy również naprawy i serwis  tychże.
 Otrzymujemy również zapytania o stałą opiekę serwisową nad wózkami. Klienci są zainteresowani naprawą uszkodzeń, przeglądami technicznymi, odnawianiem badań UDT. Szczególny nacisk prowadzimy na powiązanie usług przeglądów technicznych i odnowień  UDT ponieważ podczas badania , jednym z warunków badań jest prowadzenie systematycznych przeglądów technicznych. Systematyczne przeglądy techniczne pozwalają użytkownikowi zmniejszyć ilość awarii wózka tych które są związane ze zużyciem części. Pozwalają również usunąć te uszkodzenia wózka widłowego które powstają podczas błędów w obsłudze wózka np. rozbite lampy, urwana osłona części ruchomych czy gorącej rury wydechowej.
 Pracownikami naszego serwisu są osoby z dużym doświadczeniem oraz posiadające odpowiednie uprawnienia , co jest niezbędne przy prowadzeniu przeglądów technicznych zgodnie  z wytycznymi UDT.
 Serwis szerokiej gamy typów i rodzajów stosowanych w transporcie wózków nie jest dla nas problemem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie wózków widłowych zarówno w naszym serwisie jak i na miejscu u klienta. Preferujemy przeprowadzać skomplikowane naprawy w naszym serwisie i tym samy zapewniamy również transport wózka do naszego serwisu.
Cześci zamienne do wózków widłowych są sprawnie dostepne w naszych obszernych magazynach  co pozwala nam sprawnie wykonywać podstawowe naprawy. Części zamienne do wózków widłowych drogie lub dedykowane do określonego modelu wózka widłowego możemy sprawnie sprowadzić posiadając szeroką gamę magazynów producenckich.  Do naprawy wózków widłowych stosujemy tylko nowe części zarówno te orginalne  jak i ich zamienniki.

ZAKUPWYNAJEMSERWIS NOWYUŻYWANY LPGDIESELELEKTRYCZNY PNEUMATYCZNE
SUPERELASTYCZNE